שף פרטי

מתי כדאי לנו להזמין שף פרטי?

 

כאשר אנחנו רוצים לארגן אירוע אינטימי ומרגש לבן או לבת הזוג שלנו אנחנו לא חייבים להתרחק מאוד מהבית. אנחנו יכולים בהחלט לארגן אירוע רומנטי בנוחות של הבית שלנו כך שהאירוע יהיה יותר אינטימי, מרגש ואישי. אנחנו יכולים לבחור לארגן אירוע אינטימי ומרגש בבית שלנו בעזרת שף פרטי שיגיע אלינו עד הבית ויאפשר לנו לשדרג באופן משמעותי את האירוע. בעת ההתקשרות הראשונית עם השף חשוב שנסביר לו איזה אוכל אנחנו אוהבים והאם יש מאכלים שאסור לנו לאכול כמו למשל מאכלים עם גלוטן או מאכלים עתירי סוכר או מלח.

 

שף פרטי וארגון אירוע רומנטי וזוגי

שף פרטי יכול לאפשר לנו לארגן אירוע רומנטי וזוגי שיהיה מאוד מרגש ומשמועתי עבור בן או בת הזוג שלנו. ארוחה רומנטית שנארגן לבן או לבת הזוג שלנו יכולה לאפשר לנו להראות לו או לה כמה הם חשובים לנו וכמה אנחנו רוצים להפוך אותם למאושרים. הבחירה להשקיע באיכות האוכל שתהיה בארוחה הזוגית שלנו יכולה להיות מאוד מרגשת והיא יכולה לאפשר לנו להגיע ללב של בן או בת הזוג שלהם ולגרום להם לחוות עונג והנאה. אוכל הוא דבר שיכול לרגש מאוד ולקרב בין אנשים וארוחה לאור נרות עם אוכל טעים ומיוחד יכולה להיות אירוע מאוד רומנטי שיקרב בין כל בני זוג.

למה חשוב להשקיע בזמן איכות זוגי?

כאשר אנחנו רוצים לנהל חיי זוגיות מוצלחים אנחנו חייבים לדעת להשקיע בזמן איכות עם בן או בת הזוג שלנו. זמן איכותי זוגי יכול לחזק את הזוגיות שלנו ואת הבסיס שלה. ככל שהבסיס והיסוד של הזוגיות שלנו יהיה חזק יותר כך יהיה לנו יותר קל לתמוך בבן או בבת הזוג שלנו כאשר הם חווים קושי או רגעים של משבר. דווקא הבילויים הקטנים ושעות האיכות שלנו ביחד כזוג יכולים לגרום לנו להיות רגישים יותר אחד לשני ולהפוך את הקשר שלנו להדדי יותר. הבילוי הזוגי שלנו או זמן האיכות שלנו יכולים להיות מהנים יותר אם נשכור שף פרטי שיהיה אחראי על החלק הקולינרי בערב בו נבחר לבלות זמן איכות זוגי ומהנה.

 

למה לא חייבים לצאת למסעדה בשביל לאכול אוכל טוב?

בשביל לאכול אוכל טוב אנחנו לא חייבים לצאת למסעדה. שמי מורן גולדשטיין ואני הבעלים של חברת אומקסה. החברה שלי מתמחה במתן שירותי בישול של אוכל אסייתי בבית הלקוח. תחום ההתמחות שלנו בחברה הוא אוכל אסייתי בדגש על סושי ואוכל מהמטבח היפני. אנחנו מקפידים להעניק לכל אחד מהלקוחות שלנו את השירות הטוב ביותר בהתאמה אישית. אנחנו מאמינים שלא צריך לצאת למסעדת יוקרה בשביל ליהנות מאווירה רומנטית ומרגשת ומאוכל ברמה בינלאומית. את היוקרה של המסעדות ואת היוקרה של התפריטים שלהם אנחנו מביאים עד לבית הלקוח.

 

איך אנחנו יכולים לרגש את בן או בת הזוג שלנו עם ארוחה טובה?

אם אנחנו רוצים לרגש את בן או בת הזוג שלנו אנחנו לא חייבים לקחת אותו לטיסה בכדור פורח או לחופשה של מספר ימים בחוץ לארץ או בצפון. אנחנו יכולים לרגש מאוד את בן או את הזוג שלנו במחוות פשוטות יותר שהן לא פחות מרגשות כמו למשל לשכור שף עד הבית שיבוא ערב אחד ויכין ארוחה מעולה שנאכל ביחד כזוג בלי הילדים ובלי אף אחד אחר. היכולת לבלות זמן איכותי זוגי היא יכולת שאנשים רבים שכחו שהיא קיימת. אנשים רבים רוצים לבלות זמן איכות זוגי אבל אין להם זמן לכך או רעיון מה הם יכולים לעשות בבילוי זה. האפשרות של ארוחה זוגית ששף יבשל לנו בבית היא אפשרות מומלצת מאוד לבילוי מסוג זה.