ארוחת שף בבית

אומקסה מגיש לכם ארוחת שף בבית

ארוחת שף בבית היא אירוע מיוחד. לא בכל יום אנחנו מזמינים שף הביתה, אבל כשחושבים על זה הייתרונות שבהזמנת שף אלינו הביתה רבים. תחשבו על זה, אתם יוצאים למסעדה, נוהגים, מחפשים חנייה, ממתינים למלצר, ממתינים לחשבון, תשומת הלב של הטבח או השף מופנית למנות אחרות ועוד. נכון שזה לא נורא, אבל תחשבו איך יכול להיראות אירוע במקום שאתם הכי אוהבים - הבית שלכם. כשהשף מגיע אליכם הביתה כל מה שנותר לכם לעשות זה לבחור את המוזיקה, להישען אחורה וליהנות מאירוח בבית שלכם ומארוחת שף שנעשתה אך ורק עבורכם ועבור האורחים שלכם. תשומת הלב למנה שלכם, לחומרי הגלם ובכלל לחוויה שלכם,  גבוהה יותר.    

 

איך תיראה ארוחת שף בבית שלכם?

אנחנו נדאג לכל. החל מסידור השולחן, דרך הכנת המנות מול עיניכם ועיני האורחים (אם מתאפשר ואם רוצים כמובן), הסברים על המנות, הרטבים והמנהגים ועד לצוות המקצועי שיגיש לכם את המנות, ימזוג לכם את היין ויהיה שם לשירותכם בכל דבר שתרצו. הכל באחריותנו ויעשה במקצועיות ובאדיבות. תוכלו להתרשם מהצילחות ומהרכבת המנות, לשאול את השף שאלות ולקבל הסברים וטיפים. האירוע שלכם חשוב לנו ונעשה הכל כדי שהוא יהיה זיכרון מתוק. 

הבית שלכם, והשף והצוות לרשותכם.

האירוע שלכם הוא לא הראשון שלנו. מאחורי אומקסה, בהנהלת סושי שף מורן גולדשטיין, עשרות אירועים. קטנים כגדולים. אינטמיים ופחות אינטמיים. אבל, מבחינתנו, האירוע שלכם הוא החשוב ביותר שהיה לנו. זאת האג'נדה שלנו בכל אירוע. לכן אנחנו עושים, ונעשה הכל, כדי שהאירוע שלכם יהיה מיוחד ביותר, מהנה, מגבש וכמובן טעים. המנות יוכנו בהקפדה ובתשומת לב במיוחד עבורכם והמלצרים ימלאו לכם את השולחן, הצלחות והכוסות. לכם נשאר רק ליהנות מהאירוע האינטימי הזוגי שלכם, או עם המשפחה או החברים. 

אשמח להיות חלק מהאירוע הבא שלכם, ארוחת שף בבית.